Výuka němčiny
Výuka němčiny
Výuka němčiny
OBSAH
   
Něco o mně ......1
Výuka ......2
Překlady
a tlumočení

......3
Dokumenty ......4
Reference ......5
Ceny ......6
Víkendovky ......7
Lektoři ......8
Kontakt ......9
   
   
Výuka

 

 
Výukou německého jazyka se intenzivně zabývám již přes deset let. Spolupracovala jsem s mnoha brněnskými jazykovými školami včetně Österreich Institutu Brno. Své pedagogické schopnosti se snažím neustále zlepšovat a dále se vzdělávat.

Nabízím individuální výuku a výuku menších skupinek ve vlastní učebně v Brně Horních Heršpicích a individuální nebo firemní kurzy u klienta. Také přípravu na mezinárodní certifikáty, přípravu na pracovní pohovor, k maturitě nebo pobyt v zahraničí. Vyučuji obecný i obchodní jazyk a všechny stupně pokročilosti. Zajistím i konverzaci s rodilým mluvčím.

Individuální výuka je velmi efektivní, lektor se může věnovat pouze vám. Výuka probíhá převážně v němčině a je zaměřena na praktickou komunikaci, cílem je, aby klient mluvil co nejvíce.  Preferuji zahraniční materiály, používám originální texty, internet a hry. Používám vlastní metodu založenou na důkladném a rychlém opakování. Lekce jsou zábavné a aktivní, neplýtvám vaším časem. Smát se povoleno pouze německy :-).

Ráda se s vámi osobně setkám, navrhnu plán výuky, mám vlastní rozřazovací testy. Nabízím ukázkovou lekci zdarma. V ceně výuky je i občerstvení. Vlastním živnostenský list, nejsem plátce DPH, takže ceny jsou konečné. Platba na fakturu zpětně za každý měsíc, možnost bezplatně zrušit hodinu den předem. Vše je nezávazné, jsem flexibilní.

Jediné co se očekává od vás je malá časová investice a chuť se učit a pracovat na sobě!

 

<< - 2 - >>